WhatsApp
Telefon
  • İstanbul / Kucukcekmece / Sogutlu Cesme Mah. Mese Caddesi No : 26
1992’DEN BU YANA TECRÜBELİ KADRO HEMEN ARAYIN SİGORTALI VE GÜVENLİ

1992’DEN BU YANA TECRÜBELİ KADRO

İşini severek yapan, güleryüzlü, tecrübeli çalışma kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Geyşa Halı Yıkama Profesyonelliği ile Halılarınızı Antibakteriyel Ve Steril Bir şekilde yıkayalım.

HEMEN ARAYIN

Firmamız, her evde bulunan halı, stor perde, yorgan, battaniye gibi ürünlerin derinlemesine temizlenmesini, overlok hizmetiyle ise yıpranmış ürünlerin kesilip temizlenerek yeniden kullanılabilir hale gelmesi sağlamaktadır. Halılarınızı Antibakteriyel ve Steril bir şekilde Profesyonel Makinelerimiz ile yıkıyoruz. Bizi arayın hızlı servisimiz ile halılarınızı evinizden alalım.

SİGORTALI VE GÜVENLİ

Tüm hizmetlerimizde; birinci sınıf ekipmanlar kullanıp, profesyonel işçiliği memnuniyetiniz için sunmaktayız.

Popüler Hizmetlerimiz

Yorgan Yıkama

Yorganlarımız sık sık temasa geçildiği için bakteri oluşumuna yatkın objeler içerisinde yer ...

Daha Fazla Bilgi

Stor Perde Yıkama

Stor Perdelerimiz, Sıklıkla yıkanması gereken eşyalarımız arasındadır. Stor Perde Yıkama işlemi hem sizin ...

Daha Fazla Bilgi

Halı Yıkama

Halılarınızı Antibakteriyel ve Steril bir şekilde yıkıyoruz. Halı Yıkama işlemi hem sizin sağlığınız hem ...

Daha Fazla Bilgi

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Halı Yıkama Firmaları Temizliğe Önem Veriyor Mu ?

Halı Yıkama sektöründeki çoğu merdiven altı firmalar, halıların temizliğine ve halıları antibakteriyel bir biçimde yıkamaya önem göstermezler. Bu sebeple profesyonel ve bizim gibi kaliteli firmaları tercih etmelisiniz.

Halı Yıkama işlemi arasındaki Sterilizasyon işlemi farklı işlemler olan Leke Çıkartma, Kir Temizleme, Antibakteriyel Hale Getirme ve Halıları uygun işlemlere tabii tutma gibi önemlidir. Sterilizasyon işlemi halılarınızda bulunan bakterileri, belirli kimyasallar ve ilaçlar yardımıyla en aza indirgemeyi amaçlar bu işlem oldukça önemlidir.

Halı Yıkama işlemi hem sizin sağlığınız hem de çevrenizdeki insanların sağlığı için oldukça önemlidir. Halı yıkama işlemi yapılacak olan halıları özelliklerine göre ayırıp, o özelliklere göre Yıkamalı, Steril Etmeli, Leke ve Kir gibi oluşumlar yok edilmelidir . Firmamızın profesyonel makineleri ile bu işlemler kolayca tüm halılarınıza uygulanabilmektedir.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Halının üzerine ayak kısmı sivri veya dar eşyalar koymayın. Halı üzerindeki eşyalar ne olursa olsun belirli aralıklarla halının veya eşyaların yerini değiştirin. Aksi taktirde halı havı deforme olacaktır.

Sıklığı 900.000 uç ve fazlası olan halıların yüzeyini sivri veya keskin uçlu cisimlerle çizmeyiniz. Çünkü düz duran havların arasına zorlanmayla yatan uçlar, halı havının sık olmasından dolayı kendi kendilerine düzelemeyeceklerdir. Buda uzun sürede halı havlarında deformasyona neden olacaktır.

Ücretsiz Teklif Al