WhatsApp
Telefon
  • İstanbul / Kucukcekmece / Sogutlu Cesme Mah. Mese Caddesi No : 26
Cam Silmenin Püf Noktaları
24 Nisan 2021, 17:19

Cam Silmenin Püf Noktaları

Camları yukarıdan başlayıp aşağıya doğru silmelisiniz. Böylelikle temizlediğiniz camların su damlalarıyla yeniden kirlenmesini engellersiniz. Cam silerken dışarısını enine, içini boyuna ( ya da tam tersi) hareketlerle silin. Böylece temizlenen camların nerede kaldığını daha kolay görürsünüz.
 
Cam Silme İpucu: Haftanın en güneşli gününde cam silmeye kalkışmayın. Hem leke ve izlerin görünmesine neden olur hem de güneşte dinlenip ışınlarından yararlanmak sağlığınıza daha iyi gelir.
 
Bazıları ulaşamadığı camları silerken canını tehlikeye atar. Pencere pervazına tırmanıp aşağı sarkar. Bu çok tehlikeli bir yöntemdir. Büyük camlar için uzun saplı bir cam sileceği ya da bezi dolayacak bir sopa edinin. Fazla iz kalmadan camlarınız tertemiz olur. Mükemmel cam temizliğine kavuşayım derken canınızdan olmayın.

Camlarınızın pırıl pırıl olması için cam silme sıvılarından yararlanın.
 
Cam silme sıvısını ahşapların üstüne damlatmayın. Bu tip deterjanlar ahşaba zarar verebilir. ayrıca özellikle yağlı boya ve badanadan sıçrayaan izleri temizlemek için camlarınıza asla bulaşık teli sürmeyin, çizilebilir.
Sosyal Medya :
Koltuk Nasıl Yıkanır?
24 Nisan 2021, 17:14
ÖNCEKİ
Pratik Toz Alma
24 Nisan 2021, 17:23
SONRAKİ