WhatsApp
Telefon
  • İstanbul / Kucukcekmece / Sogutlu Cesme Mah. Mese Caddesi No : 26
Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Stor Perdelerimiz, Sıklıkla yıkanması gereken eşyalarımız arasındadır. Stor Perde Yıkama işlemi hem sizin sağlığınız hem de çevrenizdeki insanların sağlığı için oldukça önemlidir. Stor Perde yıkama işlemi yapılacak olan Stor Perdeleri özelliklerine göre ayırıp, o özelliklere göre Yıkamalı, Steril Etmeli, Leke ve Kir gibi oluşumlar yok edilmelidir . Firmamızın profesyonel makineleri ile bu işlemler kolayca tüm Stor Perdelerinize uygulanabilmektedir. Stor Perde Yıkama sektöründeki çoğu merdiven altı firmalar, Stor Perdelerin temizliğine ve Stor Perdeleri antibakteriyel bir biçimde yıkamaya önem göstermezler. Bu sebeple profesyonel ve bizim gibi kaliteli firmaları tercih etmelisiniz.

Ev, ofis ve yaşam alanlarında hem şık duruşları, hem pratik kullanımları sayesinde stor perdeler sıklıkla tercih edilir olmuştur. Birçok avantajı olan stor perdeler, zaman içerisinde toz, yemek buharı gibi dış etkenler sebebiyle kirlendiğinde hassas bir yıkamaya ihtiyaç duyacaktır.

Firmamız stor perde yıkama hizmetini gerçekleştirdiği deneyimli ekibi, özel ekibi ve kimyasal içermeyen yıkama ürünleri ile gerçekleştirmektedir. Rutin aralıklarla stor perde yıkama işlemi gerçekleştirilerek yaşam alanlarınızın hijyene kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Stor perde yıkama hizmetlerimiz ve fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İyi Bir Halı Nasıl Belirlenir ?

Halı kalitesini belirlemede düğüm sıklığı en önemli kriterlerden biridir. halının genel görünümü, renklerin ahengi ve desenin dengesi halının yaşı ve genel durumu kadar önemlidir

Halılar için düzenli temizlik şarttır. Halılarınızı güçlü ve tercihen fırçalı elektrik süpürgesiyle halı üzerindeki trafik yoğunluğuna bağlı olarak günlük veya haftada en az iki kere bütün yüzeyi süpürün ve yılda en az bir kez Profesyonel bir firmaya halılarınızı temizletin.

Halının üzerine ayak kısmı sivri veya dar eşyalar koymayın. Halı üzerindeki eşyalar ne olursa olsun belirli aralıklarla halının veya eşyaların yerini değiştirin. Aksi taktirde halı havı deforme olacaktır.

Sıklığı 900.000 uç ve fazlası olan halıların yüzeyini sivri veya keskin uçlu cisimlerle çizmeyiniz. Çünkü düz duran havların arasına zorlanmayla yatan uçlar, halı havının sık olmasından dolayı kendi kendilerine düzelemeyeceklerdir. Buda uzun sürede halı havlarında deformasyona neden olacaktır.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Bunun sebebi merdiven altı tabir edilen  halı yıkama firmalarının kullanmış oldukları kazan tabir edilen sıkma makinalarıdır. Bu tip sıkma makinalarında halılar önce dörde sonrada üçe katlanmaktadır. Kimi zaman asıldığında belli olmasada bazen halıdaki kat izi belli olmaktadır. Bunun çözümü kazan yerine halılar tek tek kurutmayı sağlayan rulo tipi santrifüj kullanan halı yıkama tesislerinin tercih edilmesidir. Biz Geyşa Halı Yıkama olarak tesisimizde rulo tipi santrifüj kullanmaktayız .

Halı sıkma makinaları evizinde  bulunan çamaşır makinalarının biraz daha büyüğü gibidir. Halılar rulo yapılarak makinaya verilir.
Makina yüksek devirde döndüğünden halıdaki suyu dışarı atmaktadır. Makinadan çıkan halı %98 kuru olarak çıkar. Kapalı alandaki kurutma odalarına asılarak kuruma ,havalandırma işlemi yapılır.

Halı Yıkama işlemi hem sizin sağlığınız hem de çevrenizdeki insanların sağlığı için oldukça önemlidir. Halı yıkama işlemi yapılacak olan halıları özelliklerine göre ayırıp, o özelliklere göre Yıkamalı, Steril Etmeli, Leke ve Kir gibi oluşumlar yok edilmelidir . Firmamızın profesyonel makineleri ile bu işlemler kolayca tüm halılarınıza uygulanabilmektedir.

Halı Yıkama işlemi arasındaki Sterilizasyon işlemi farklı işlemler olan Leke Çıkartma, Kir Temizleme, Antibakteriyel Hale Getirme ve Halıları uygun işlemlere tabii tutma gibi önemlidir. Sterilizasyon işlemi halılarınızda bulunan bakterileri, belirli kimyasallar ve ilaçlar yardımıyla en aza indirgemeyi amaçlar bu işlem oldukça önemlidir.

Halı Yıkama sektöründeki çoğu merdiven altı firmalar, halıların temizliğine ve halıları antibakteriyel bir biçimde yıkamaya önem göstermezler. Bu sebeple profesyonel ve bizim gibi kaliteli firmaları tercih etmelisiniz.