WhatsApp
Telefon
  • İstanbul / Kucukcekmece / Sogutlu Cesme Mah. Mese Caddesi No : 26
Hakkımızda

Hakkımızda

Geyşa Halı Yıkama olarak size verdiğimiz tüm hizmetlerde, en üst düzey teknoloji kullanılan fabrikalarımızda halılarınızı, yorgan ve battaniyelerinizi, stor perdelerinizi ve tüm hizmetlerimizi profesyonel ve kaliteli olarak sağlamaktayız.

TEMİZLİĞİN ADRESİ: 
Büyük gayretler ve emek harcanan halıların temizlenmesinde Başakşehir halı yıkama firmaları içinde en iyi hizmeti sunan Geyşa'nin, piyasada diğer Başakşehir halı yıkama ve temizleme işi ile uğraşan ve merdiven altı firmalardan farkı ile müşterilerinin ilk tercihi olmaya devam etmektedir.

TECRÜBE: 
Halılarınızın yıkanması piyasada pek çok örneği olan halı yıkama makinelerini tercih etmeyerek, kendi üretimi olan halı yıkama makinelerini kullanmaktadır. Bu da bizi diğer Başakşehir halı yıkama firmaları arasında açık ara öne çıkarmaktadır.

HİJYEN: 
Başakşehir halı yıkama fabrikaları içerisinde en iyi halı yıkama fabrikası olarak gösterilen Geyşa Halı Yıkama olarak, şunu çok iyi biliyoruz; Halılarınızın yıkanmasında, her zaman, öncelikle müşterilerinin sağlığını düşünerek halılarınız üzerinde oluşan mikroorganizmaların sadece yok edilmesine değil, tekrar oluşmasına da engel olan kendi üretimi şampuanlarını kullanmaktadır.

Başakşehir Halı Yıkama Firmalarındaki Fiyat Farklılığının Nedeni ?
Başakşehir halı yıkama firmaları arasında en çok tavsiye edilen Geyşa Halı Yıkama olarak, her şeyin ve her işin bir maliyeti olduğunu hatırlatmak isteriz. İşine saygı duyan halıya önem veren ve halıyı tanıyan hiç bir firma ucuza halı yıkayamaz. Örneğin, bir işletmede kalifiyeli, kadrolu, sigortalı bir personel çalışır. Diğerinde ise işiyle alakalı olmayan gündelikçi ve sigortasız işçilerle çalışır. Bir işletme şebeke suyu kullanır ve her halıyı tek tek yıkarken, diğer işletmeler ise kuyu suyu veya taşıma su ile havuz sistemi kullanarak 50 evin halısını aynı pis sularda yıkar. Bir işletmede her halının iplik cinsine göre dünyada kanıtlanmış şampuan ve deterjan kullanırken diğerinde şampuan bile denmeyecek kalitesiz ve hatta çamaşır suyu gibi yakıcı asitler kullanılır. Geyşa Halı Yıkama, İstanbul Başakşehir halı yıkama tesislerinde her halıyı ayrı ayrı yıkamak suretiyle kirlerinden arındırıp temizler.


Bir işletme Ruhsatıyla, Vergi Levhası, Oda kaydı, Ustalık Belgesi ve diğer belgeleri ile Şeffaf olarak çalışır. Diğeri hiçbir belgesi olmadan merdiven altı yerlerde yada fason olarak çalışır. Bir işletme büyük sermaye ayırıp tüm makine parkurunu tamamlayıp büyük bir yatırım yaparak kurumsal bir firma olma yolunda ilerlerken, diğerinde 1 sıkma makinesi 1 meç(tek fırçalı makina) 1 de h100 araç alıp sanki kocaman bir fabrika edasıyla aslı astarı olmayan reklam broşürü ile müşterileri kandırma yoluyla halı yıkamaya çalışır ama asla gerçekten halı yıkayamazlar.


Kurumsal bir işletmede halının başına kötü bir şey gelmesi halinde işinin arkasında durup müşterisini üzmeden gereken her şeyi yapar. Diğerinde ise muhatap bile bulamadığınız gibi 'Bu fiyata bu kadar iş...' diye terslenebilirsiniz de. Bunlar gibi olumlu olumsuz bir çok örnekler sunulabilir. Bu ve buna benzer nedenlerden dolayı fiyatlar %100 farklılık gösterir. Bizi, diğer Başakşehir halı yıkama firmaları arasında ayrı bir yerde tutan siz değerli müşterilerimizden ricamız; Yıkatacağınız halıyı 'Kaça Yıkıyorsunuz?' sorusundan ziyade 'Nasıl Yıkıyorsunuz?' diye sormanızdır. Başakşehir Geyşa Halı Yıkama fabrikası olarak düzenlediğimiz güncel kampanyalarımızı ve videolarımızı Facebook, Instagram ve Youtube sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.


Halı yıkama hizmeti sonrası doğabilecek müşteri memnuniyetsizliğinde, 1 hafta içinde koşulsuz 2.yıkama garantisi vermekteyiz.

*İNTERNET DOLANDIRICILIĞINA DİKKAT!
Müşterilerden gelen talep doğrultusunda bilgilendirme amaçlı yazılmıştır.  Nadiren de olsa halı yıkatılan firmanın numarası kaybolur ve hemen internete yazılır. İlk çıkan firmaya tıklanır. Müşterinin yanlış firmaya ait web sitesini ziyaret ettiğinden haberi yoktur. Sitede bulunan telefon numarasını aradığında x firmamı diye sorduğunda karşı tarafın kurnazlığı bu sorudan sonra devreye giriyor. Bu soru üzerine verilen cevaplar "Evet x firmayız", "El değiştirdi yada devretti", "Yan firmasıyız". Bu gibi cevaplarla gelen müşteriyi kaçırmamak adına türlü yalanlarla ikna etme çabalarına girerler. Kurulu bir işletmesi olmayıp hatta resmi hiçbir  kaydı bulunmayan bu çıkarcı firmaların asıl amacı köklü firmalardan müşteri çalmaktır. Bu işte profesyonelleşen çıkarcı firmalar arandığında telefonu "Halı Yıkama" diye açarlar. Siz hangi firmayı aradıysanız bukalemun gibi o firma oluverirler. Amaçları sadece müşteriyi yanıltıp halısını almaktır. Fason olarak başka bir yere yıkatıp haksız para kazanma peşindedirler.


(BURASI ÇOK ÖNEMLİ)
Genelde bu tip firmaların internet sitesindeki iletişim sayfasına girdiğinizde sabit hattı olmadığını ve adres kısmında sadece İstanbul yada herhangi bir ilçe yazdığını farkedeceksiniz. Bunun sebebi kurulu bir işletmeye sahip olmamasıdır.


Bazı çıkarcılarda web sitesi bile olmadan "Tıkla ara" gibi google üzerinden reklam vererek direk telefondan arama sağlamaktadır. Daha müşteri nereye yada hangi sayfaya girdiğini anlayamadan karşı tarafla muhattap olmak zorunda kalıyor. Ve bu aşamadan sonra çıkarcı firmanın ikna çabaları ile sipariş alınıyor.


BU GİBİ YANILTICI DURUMLARA DÜŞMEMEK İÇİN DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER
Aradığınız firmanın kendi resmi web sitesine girmeden karşınıza çıkan herhangi bir telefon numarasını aramamalısınız.
Eğer daha önceden çalıştığınız bir firma ise müşteri kayıtlarınız %100 mevcuttur. Bu durumu lehinize çevirerek karşı tarafı sorgulayabilirsiniz (İsmim çıktı mı? Adres bilgilerimi görüyor musunuz? Telefonum kayıtlı olması lazım gibi sorularla teyit alabilirsiniz.)


Google da arama yaptığınızda karşınıza çıkan ilk 3 veya 4 satır sponsorlu reklam içeren web siteleridir. Sonrasında haritalar bölümü ve ardından web siteleri sıralanır. Bu aşamadan sonra aradığınız firmanın kendi web sitesine tıklayıp ulaşabilirsiniz.


Defalarca bu konudan dolayı müşterilerimizden aldığımız şikayetler doğrultusunda  sadece kendi adımıza reklam vermeye başladık. Yinede google sponsorlu reklam veren firmaları karışık olarak ilk satıra çıkıyor. Bu kadar uğraşa rağmen müşterilerimiz dikkat etmediği için bu sıkıntılar yaşanmaya devam ediyor.

HERKESE HELALİNDEN BOL KAZANÇLAR VE HAYIRLI İŞLER DİLİYORUZ.

FİRMAMIZ KURUMSAL HALI YIKAMACILAR DERNEĞİ A-KALİTE BELGELİ ÜYESİDİR.
Geyşa Halı Yıkama, 1992 yılında ilk olarak İstanbul BAŞAKŞEHİR  mahallesinde, günde en fazla 100 m2 halı yıkayarak başladı. Bugün İstanbul Başakşehir'in merkezinde yer alan Başakşehir halı yıkama teSislerinde; Gerek ekipman, Gerek kalifiye personel ve yatırımlar ile günde 1400-1500 m2 halı yıkar konuma gelmiştir.  İşimize ve müşterilerimize gösterdiğimiz özenin getirisi olarak yakaladığımız kurumsal kimliğimiz ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamayı başardık. Başakşehir halı yıkama tesisimizde bulunan son teknoloji ürünü makinalar ve farklı türdeki halı cinslerine göre farklılık gösteren temizlik anlayışımız doğrultusunda işinde uzmanlaşmış profesyonel kadromuz ile her seferinde KURUMSAL hizmet aldığınızı hissedeceksiniz. Bir firmanın Ruhsatı, Vergi Kaydı, Marka Tescili, TSE Belgesi, Mesleki Oda Kaydı, Ustalık Belgesi, WEB Adresi ve Sabit Telefonu olup olmadığına dikkat ediniz.

Başakşehir Halı Yıkama Tesisimizde Ayrıcalıklı Halı Yıkama
Farkımız; Başakşehir halı yıkama tesisimize gelen halınızın temizlenmesi için öncelikle, sağlığınızı tehdit eden tüm mikroorganizmalardan uzaklaştırılması sağlanır. Yıkamaya girmeden önce halınız toz alma makinasından geçerek, tüm tozlarından ve bakterilerinden arındırılır. Tüm halılarınız özel hazırlanan şampuanlarla yıkanır. Halılarınız havuz sistemiyle pis sularda kesinlikle bekletilmez. Başakşehir halı yıkama fabrikamızda bulunan tekne sistemiyle TEK TEK ve ŞEBEKE SUYU ile yıkanır. Tam Otomatik Bilgisayarlı makinamızda bulunan 10 farklı fırça ile derinlemesine temizlik sağlanır ve iki kez durulama yapıldıktan sonra vakumlanarak içerisindeki sudan tamamen arınır. Kalite kontrol makinasından geçerek lekelere müdahale edilip yön taraması sağlanır. Kalite kontrolden geçen halı Kurutma Odalarında askılara asılır ve 12 saat sonra %100 kuru olarak toplanır. Son olarak Paketleme makinasından geçip üzerinde bulunan küçük tüycüklerde taranıp vakumlanır. Halı kılıfı ya da halı poşetine giren halılarınız parfümlenerek servise çıkmaya hazır hale gelir. Başakşehir Geyşa Halı Yıkama, Türk Patent Enstitüsü tarafından Marka Tescil Belgesine sahiptir.

İletişim

0212 549 70 19
0532 561 94 32
0532 158 11 08